De Paddock
- Direct Access -
De Paddock Modelbouw Forum
De Paddock Autosport Forum

Go Back   De Paddock > Autosport > Karting
Home FAQ Members List Calendar F1 Prono Today's Posts Links

Reply
 
Thread Tools Rate Thread
  #1  
Old 20-09-2010, 13:10
Raceboy's Avatar
Raceboy Raceboy is offline
Administrator
 
Join Date: Sep 2001
Location: Oud-turnhout in het weekend en Antwerpen in de week
Posts: 8,648
7/11 rhino race '10

Beste kart-liefhebbers,
Heb je zin om alleen, samen met een vriend, kennis of familielid deel te nemen aan een kart race? Dit is je kans! Want wij organiseren een race voor alle geïnteresseerden, gevorderden en beginnelingen, iedereen is welkom.

Deze race bevat alle elementen van een echte Formule 1 race. Kwalificaties, pitstops, strategieën, de race zelf, podia, bekers, alles zit er in. Bovendien is de kostprijs uiterst laag geho...uden.
We hopen op een spannende en sportieve race!

Gooi je eigen team (min.1 en max.2 piloten) in de strijd, bedenk de perfecte strategie en doe een gooi naar de titel. In deze "Rhino Race '10" ervaar je het gevoel van een echte Formule 1 wedstrijd. De meeste toppiloten zoals oa Michael Schumacher, Fernando Alonso en Ayrton Senna zijn immers opgegroeid in de kartsport...

De 50 minuten durende "Rhino Race '10" wordt voorafgegaan door 5 minuten kwalificaties. Gedurende deze kwalificaties worden de teams meteen in een korte strijd losgelaten om een zo goed mogelijke startpositie te veroveren. Na deze sessie worden de karts meteen op de startgrid geplaatst.
Gedurende de race moeten ook alle teams minstens 2 maal in de pitlane binnenkomen voor de verplichte pitstops. Na deze pitstops ligt de weg open voor een spetterende eindstrijd naar de overwinning van deze "Rhino Race '10" !

!!! Aarzel niet! Schrijf uiterlijk voor 15 oktober 2010 in en krijg €5 korting!


Timing

Rhino Race '10
14u.00: Start inschrijvingen
14u.45: Einde inschrijvingen
14u.50: Briefing
15u.00: Start kwalificaties
15u.05: Einde kwalificaties
15u.10: Start van de race
16u.00: einde wedstrijd
16u.15: Podium

Het circuit

De race zal plaatsvinden op het indoor circuit van Bilzen. Deze unieke piste is maar liefst 570m lang en is uitgerust met een kleine brug. De piste daagt de piloten uit om te spelen met hun techniek, fysiek en snelheid. De ondergrond van de piste zorgt nog voor een extra spannend element. Op verschillende plaatsen op het circuit is de grip minimaal waardoor het soms erg moeilijk is om niet te slippen. Maar dat maakt het net allemaal extra interessant.

Meer info: http://www.bilzerkarting.be/

De karts

De karts waarmee gestreden zal worden zijn de bekende Sodi Karts met Honda 270cc (9PK) motoren voorzien van verstelbare zitjes en pedalen.

Inschrijven

Aarzel niet om je in te schrijven voor deze unieke ervaring. De plaatsen zijn immers beperkt !

De inschrijving is pas definitief na betaling.

Vooraleer je over gaat tot het inschrijven van je team vragen we om eerst het reglement na te lezen. Hierdoor kunnen mogelijke discussies op voorhand vermeden worden. http://www.rhino-racing.be/rhinorace/php/reglement.php

INSCHRIJVEN OP: http://www.rhino-racing.be/rhinorace/php/home.php
__________________
***You can’t make any noise above the 90 decibels,
So welcome in the land of silence friends The Kids- Bloody Belgium***

Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.