Gloeiende gloeiende

.
Ik heb het gehoord op de radio, Hans Ernst was er ook niet zo blij mee, hij zei in het interview dat hij het onbegrijpelijk vond dat een regering die zoveel overheeft om grote internationale evenementen naar Nederland te halen zo vaak Zandvoort in de steek laat wat dit betreft.
Wéér slecht nieuws voor de autosportliefhebber want er moet waarschijnlijk 1 evenement van de kalender.
Ze zullen moeten kiezen tussen de verschillende evenementen, ik denk dat de WTCC de dans ontspringt want zoveel geluid maken ze toch niet?
Dus wordt het 1 van deze drie die wegmoet:
Masters of F3
DTM
A1
Zal waarschijnlijk dan de Masters worden aangezien de andere evenementen véél meer internationale bekendheid hebben.
Pokkezooi, ik denk dat we die A1 maar naar Assen moeten verplaatsen, die kan de druk van grote evenementen ook veel beter aan.