als je nu een gratis compact boekje geeft, in een deftige oplage, een paar duizend, daar zorgt BRI wel voor (want iemand die zich echt wel inzet voor promotie zo afbreken, niet mijn stijl, jullie doen wat jullie willen) dan weet toch iedereen waarover het gaat !!! En als ze niet meer terugkomen dan interesseert het hen niet, ook geen probleem.
Keep it simple: maak voldoende promotie, naambekendheid, tv spotjes ... grijp de aandacht van de mensen, en probeer hen dan te binden door er een gezellige dag van te maken. Waarschijnlijk zal je een genuanceerde keuze moeten maken tussen familie-event en die hard fan ... verschillende interesses maar dat is op te vangen met een familie dorp vs park met race-spelletjes en op verschillende plaatsen een scherm/tv met de stand ...evt zoals in de nascar! Zorg voor tweetalige speakers (als dat al niet het geval is), geef informatie en zet de nummers in de kleur van de klasse en communiceer dat in je boekje! Mix van sprint en endurance en mannen ... we hebben het toch zeker
(ja lap, eigenlijk is dit de verkeerde thread zeker? als de mods dit liever onder de belcarsnakkende posts zien, dan verzet je het maar hé, op den duur weet je niet meer waar je zit als je iets typt, dit geheel terzijde)