Zoals Mark hier boven terecht aangeeft, zal de inschrijvingslijst nog diverse wijzigingen ondergaan. We zullen ons uiterste best doen om de lijst up to date te houden, op basis van de gegevens die ons via Circuit Zolder, de teams en de rijders worden verstrekt. Voorgaande jaren bleek ook al dat er tot en met de administratieve controles (op woensdag) nog aanpassingen, verschuivingen en toevoegingen zijn. Een definitieve deelnemerslijst is dus pas op woensdagnamiddag 24/8 te verwachten.
Sommige wagens zullen inderdaad nog van de lijst verdwijnen, andere zullen (hopelijk) nog worden toegevoegd. Sommige teams weten zelfs nu al dat ze wagen X of Y niet zullen laten deelnemen, maar wachten omwille van 'redenen eigen aan het team' liever tot de administratieve controles om de wagen af te melden. Stemt natuurlijk tot nadenken........... Andere teams hebben dan weer een extra wagen ter beschikking, maar wachten om deze aan te melden tot ze minimaal drie rijders onder contract hebben voor die wagen. Begrijpelijk. Nog anderen hebben al zekerheid, maar zijn traditiegetrouw zeer laat met hun inschrijving.
Het aantal deelnemers toont wel degelijk aan dat deze Euphony 24 Uren van Zolder nog steeds in de smaak valt bij de rijders en de teams. In tijden van economisch verval is het namelijk niet zomaar 'logisch' te noemen dat er een vijftigtal wagens zullen deelnemen. Gezien de rijdersbezetting van vele teams mag gerust gezegd worden dat kwaliteit en kwantiteit hand in hand gaan bij de Euphony 24 Uren van Zolder.
__________________
VZW 24u.be
|