View Single Post
  #203  
Old 20-08-2004, 20:02
The Interceptor's Avatar
The Interceptor The Interceptor is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Sep 2003
Location: Turnhout / Leuven
Posts: 1,702
Dit weekend met de 24 Uren van Zolder staat de GTR tent er ook, op die parking tussen de jacky ickx en de heuvel.
Ik ben er gisteren (donderdag) al geweest voor de kwalificaties, en toen stonde we daar maar met een man of 7 voor 6 simulators, dus ge kon constant weer rijden als ge wou Heb zo een keer of vier telkens twee rondjes gereden op Spa, want dan was de naft op. En telkens met de Corvette, want daar was ik toch zo van onder de indruk, nu niet meteen de prestaties, die zijn vergelijkbaar met de andere wagens, maar dat geluid echt bangelijk gewoon! Ik heb alvast mijn favoriete wagen gevonden voor GTR
Ook reed je nu met zen zessen tegelijkertijd op de piste, wel gewoon free practice, maar met de 24u van Spa was het (toch toen ik er ff was) allemaal apart op piste, dus niet via netwerkje.
Voor degenen die van't weekend naar Zolder gaan, zeker de moeite om een kijkje te gaan nemen, al zal het vast en zeker wel druk zijn.
__________________
..: www.marcgoossens.com :..
Reply With Quote